Predaj kancelárskych priestorov na Zamockej ul. s UP 600m2, 1650€/m2 bez DPH

Cena:
990 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Zámocká
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 600 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 962893
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj nebytové priestory v súčasnosti užívané ako kancelárske priestory respektíve sídlo firmy s UP 600m2 v polyfunkčnej budove na 2 NP s pridanou hodnotou lokality a s atriovou časťou v strede .Situovane kancelárie pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici + 6x garážové státie , BA I., Staré Mesto, posch. 2/4.

Celková výmera podlahovej plocha priestorov je 600 m2 , pozostáva z kancelárskych priestorov a s velmi prijemnym vybavením zázemia (, kuchynka, open space, samostatné kancelárie oddelene presklenim, zasadacie miestnosti,sklady, WC, kúpeľňa + terasa)

Nebytový priestor je súčasťou projektu Zámocká ul.- obnova Podhradia, nedávno spravená kompletná rekonštrukcia priestorov a príjemne pracovné prostredie s terasou v strede. kolaudácia v roku 2002, všetky inžinierske siete, štrukturovaná kabeláž, stavebný materiál: tehla.

Pokiaľ by priestory neboli postačujúce vo vedlajšom vchode na 2 . a 3. podlaží sa nachádza 12 apartmanov kompletne prerobenych v štandarde s predprípravou na kuch lin. s celkovou UP 850m2 s 12 garažovými statiami v podzemí.

Vstup do priestoru s výkladom je samostatný zo Zámockej ulice, svojou výmerou a polohou priamo pod Bratislavským hradom ponúka široký rozsah využitia, je vhodný na rôzne účely, napr. ako sídlo firmy, advokátskej kancelárie, na obchodné účely alebo prevádzku rôznych služieb, možnosť dispozičných zmien podľa potreby vlastníka, orientácia vstupnej časti je na Zámockú ulicu, terasa a časť interiéru je situovaná do, priestory svojou dispozíciou a orientáciou zaručujú súkromie a tiché prostredie na prácu.

Parkovanie je zabezpečené 6x garažovými státiami v suteréne objektu vo vlastníctve predávajúceho vstup cez bránu s ďiaľkovým ovládaním.

Vlastník predmetných nehnuteľností je právnická osoba, platca DPH. celkova cena 1 188 000,€ s DPH

Maklér:

makler
KOREKT REAL
0911991235
kaplanova-ZVNC-korektreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.