Výnimočná vila s úžasnou atmosférou.

Cena:
1 499 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Chrasťová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 623 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 962941
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj vilu na Chrasťovej ul. na Kolibe v BA .
„Predstavte si fantastický, panoramatický výhľad na Bratislavský hrad, Slavín, centrum mesta a tiež Horský park, ktorý vás nikdy neomrzí. Predstavte si pocit, keď sedíte so svojou rodinou, alebo priateľmi na terase a celé mesto vám leží pri nohách. Spolu s kávou vás prebúdzajú ranné slnečné lúče vychádzajúce z jednej strany, naopak s pohárom vína pozorujete západ slnka na strane opačnej. Predstavte si krásnu, vždy zelenú okrasnú záhradu, ktorú vďaka tichu a pokoju považujete za svoju vlastnú oázu oddychu. Miesto, odkiaľ máte blízko do prírody, no zároveň rovnako blízko do centra mesta. A teraz si predstavte moderný, minimalistický rodinný dom. Mestskú vilu, ktorá svojimi parametrami spĺňa všetky vaše predstavy o rodinnom bývaní. S dispozíciou, vďaka ktorej má každý člen vašej rodiny svoje vlastné súkromie, ktorá však zároveň praje spoločným rodinným chvíľam. A ako bonus k tomu všetkému si predstavte, že po náročnom dni v práci zrelaxujete vo svojom vlastnom, štýlovom wellness. Máte? Verím, že sa vám takáto predstava páči. Avšak tú atmosféru a energiu musíte jednoducNezabudnite si pozrieť VIDEO, ktoré tvorí súčasť tohto inzerátu.

základná charakteristika domu:

ꓲ počet obytných miestností: 4 [oddelená denná a nočná časť] + wellness + sklad
ꓲ počet podlaží: 1 podzemné podlažie + 2 nadzemné podlažia
ꓲ celková podlahová plocha: 350,64 m2
ꓲ suterén: podlahová plocha 124,89 m2 [wellness 54,87 m2 + garáž 39,46 m2 + vstupná hala 13,56 m2 + sklad 17 m2]
ꓲ prízemie: podlahová plocha 117,26 m2
ꓲ poschodie: podlahová plocha 108,49 m2

ꓲ vek stavby: stavba z roku 2006
ꓲ stavebný materiál: pálená tehla

„Úplne prvé, čo na mňa urobilo obrovský dojem a čo sa určite nedá prehliadnuť je výhľad. Panoramatický, ničím nerušený výhľad na celé centrum mesta. Aj ten najkrajší výhľad však stratí svoje čaro, pokiaľ je rušený neustálym mestským hlukom, prípadne pohybom áut. To nie je tento prípad. Práve naopak, pri pobyte v záhrade a na terase má človek pocit, že je úplne mimo mesta, hoci ho má priamo pod sebou. Vďaka tichej a pokojnej atmosféru sa tu človek cíti naozaj veľmi príjemne. Pričom celkový pocit dotvára tiež fantasticky riešený pozemok. Je vidieť, že majiteľom veľmi záležalo na tom, aby ich záhrada bola vždy pekná a udržiavaná. A aby tak celej rodine prinášala radosť a možnosť trávenia voľného času. Pozemok je rozdelený na dve úrovne, pričom na spodnej je vstup na pozemok, vjazd do garáže, vstup do domu a terasa pre wellness, ktoré sa nachádza v suteréne domu. Celá okrasná záhrada aj s terasami je situovaná na hornej úrovni. .

Podľa môjho názoru je tento dom určený pre niekoho, kto túži po výnimočnom bývaní poskytujúcom komfort, jedinečný priestor, pozitívnu energiu a fantastickú atmosféru.“

ꓲ dom sa predáva čiastočne zariadený [konkrétne zariadenie bude špecifikované pri osobnej obhliadke]
ꓲ možnosť financovať formou hypotekárneho úveru
ꓲ dom je KÚPOU VOĽNÝ

Maklér:

makler
Martina Kaplanová
0911991235
markaplanova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.